Vi satser på å effektivisere byggevirksomheten og kan nå levere hus og hytter bygget i elementer, og med komplett baderomsmodul. Våre elementbygg har topp kvalitet og tilfredsstiller norske byggeforskrifter.
Leveres med bl.a. villmarkspanel beiset med tre lag utvendig, eike- eller askeparkett, om ønskes profilerte hjørner og søyler og skandinavisk type vinduer og dører. Mye av materialene kommer fra Siljan i Sverige for kvalitetens skyld. Du kan velge om bygget skal se ut som tømmer, stav/laft eller vanlig reisverk. Flere standardmodeller, eller velg din egen løsning. Lang erfaring med bygg i Norge. Enabygg leverer hytter og hus – spar tid og penger.
Baderomsmodulen leveres komplett montert med flislagt gulv og vegger, down-lights i taket, alt sanitær og elektrisk. Typegodkjent av SINTEF.
Hvorfor betale mer og bruke lenger tid på ditt byggeprosjekt enn nødvendig? Hytter og hus – Spar tid og penger ved å ta kontakt i dag! Vi ser frem til å høre fra deg.